Computational Statistics 2017

Informácie budeme priebežne aktualizovať


CS2017

Pozývame Vás na študentskú sekciu vedeckej konferencie Výpočtová Štatistika - Computational Statistics 2017, ktorá sa koná pod záštitou Slovenskej štatistickej a demografickej spoločnosti v spolupráci s Klubom Dispersus. Študenti dostávajú priestor prezentovať seba, svoju prácu, ukázať svoje analytické schopnosti, nadviazať nové kontakty, zdielať svoje názory so staršími akademikmi a v neposlednej rade naučiť sa niečo nové prostredníctvom prednášok ľudí z obchodnej i ekonomickej praxe. Program študentskej sekcie je rozdelený na tri časti a koná sa počas dvoch dní. Prvá časť s názvom "Fórum analytických prác študentov - Prehliadka prác mladých štatistikov a demografov" predstavuje pásmo prezentácií študentských analýz a prác. Druhá časť pozostáva z neformálnej panelovej diskusie, kedy budú mať študenti možnosť diskutovať v otvorenom a uvoľnenom duchu so svojimi kolegami z rôznych kútov Slovenska, občerstviť sa, stretnúť sa so staršími členmi Klubu Dispersus alebo staršími akademickými pracovníkmi. Tretia časť (v piatok) predstavuje prednáškové pásmo odborníkov z praxe "Pohľady do analytiky - Analytika očami profesionálov".

Sponzor podujatia

Viac o SASe

Kedy a Kde?

Fórum analytických prác študentov - Prehliadka prác mladých štatistikov a demografov spolu s neformálnou panelovou diskusiou sa koná v čase:

15:00 - 21:00

vo štvrtok 6.12.2017 v Bratislave

v prezentačnom centre AMOS, pavilón B1, Prírodovedecká fakulta UK, Mlynská dolina, Bratislava 4.

zastávka električiek s názvom Botanická záhrada

.

Mapa

Po ukončení prehliadky prác bude akcia pokračovať prostredníctvom neformálnej panelovej diskusie s mladšími i staršími kolegami spojenou s občerstvením a degustáciou vína.


Prednáškové pásmo "Pohľady do analytiky - Analytika očami profesionálov" sa koná v čase

09:00 - 12:30

v piatok 7.12.2017 v Bratislave

rovnako v priestoroch Prírodovedeckej fakulty UK

v prezentačnom centre AMOS, pavilón B1, Prírodovedecká fakulta UK, Mlynská dolina, Bratislava 4.

Kto a Ako?

Všetky časti študentskej sekcie konferencie CS2017 sú určené LEN študentom prvého a druhého stupňa vysokoškolského štúdia, ktorí sa najneskôr do

15. novembra 2017

zaregistrujú online a zašlú spracovaný príspevok prostredníctvom stránky

www.ssds.sk

Na vypracovanie príspevku použite šablónu, ktorú nájdete

Tu

Bojuj o ceny!

Všetky práce študentov zaslané v stanovenom termíne budú recenzované a iba tieto práce dostanú možnosť súťažiť o titul

„Najlepšia analytická práca študenta 2017“.

Pri hodnotení prác sa budú posudzovať nasledujúce kritériá:


V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať na lukas.pastorek@dispersus.eu alebo na klub.dispersus@gmail.com